Co čtou naše maminky, nejen na svátek matek
11.5.2017
Ready Player One brzy na filmovém plátně
18.7.2017

Název: Důkaz o posmrtném životě? Experiment

Autor: Stéphane Allix

Žánr: Esoterika, astrologie, okultismus

Nakladatelství: Jota, 2017, 224 s.

Cena na knihy.cz: 195 Kč

 

Stéphanovi zemřel tragicky jeho bratr, proto se svým otcem domluvili, že až umře on, tak provedou menší experiment. Když tedy opravdu zemřel autorův otec, vložil mu do rakve čtyři různé předměty, které byly pro něj kdysi důležité. Později se autor knihy spojil s několika médii, aby zjistil jestli se jim povede navázat kontakt s jeho zesnulým otcem. To chtěl Stéphane prověřit právě za pomocí těchto předmětů, o kterých nikomu neřekl.

Nevím jak vy, ale já osobně věřím na posmrtný život. Nebo v něco, co je po smrti, a nemusí to být zrovna reinkarnace. Jen moje hlava odmítá uvěřit tomu, že zavřením očí a posledním výdechem najednou vše končí. Možná je to jen moje přání a nic dalšího opravdu není, ale já osobně se tím tak trochu uklidňuji. Kniha mě proto už dlouho velice zajímala a zároveň jsem se bála co vše se dozvím. Nejsem totiž zrovna nebojsa a mám strach, i když mi jen večer poblikává světlo v pokoji. Možná to tak má hodně čtenářů podobně, protože před přečtením samotné knížky jsem o ní našla strašně málo recenzí.

Z knihy jde silně poznat, že autor je novinář. Jeho styl vedení rozhovorů s médii a jeho následné odpovědi silně zavání touto profesí. Z toho důvodu taky nejde o klasickou beletrii, ale knížka je rozhodně čtivá pro všechny, které tato oblast zajímá. Navíc je zde plno odkazů na další podobná díla a výzkumy, jenž již proběhly. Z odpovědí různých médií mi občas mráz po zádech, je jen otázkou, co vše si autor knihy přikreslil a co je doopravdy pravda.

Po přečtení této knihy bude jen málo z nás stále trvat na názoru, že po smrti dál opravdu nic není.

Za recenzní výtisk knihy děkujeme nakladatelství Jota (FB).

Naše hodnocení: ⭐⭐⭐⭐

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *